Програми підтримки сільського господарства від Уряду

25% від вартості техніки та обладнання

Уряд Володимира Гройсмана запровадив державну програму часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Аграрії, які приймуть рішення придбати у 2018 техніку та обладнання вітчизняного виробництва отримають грошову допомогу для компенсації своїх витрат.

Скористатись цією програмою підтримки дуже просто.

Як отримати

1

Визначитись із необхідною технікою та обладнанням, яка входить до Переліку техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету. Здійснити оплату за техніку та обладнання в одному із державних банків, або банків, у статутному капіталі яких 75 і більше відсотків належить державі, (ПАТ «Ощадбанк», ПАТ «Укрексімбанк», ПАТ АБ «Укргазбанк» та ПАТ КБ «ПриватБанк»).


2

Зібрати мінімальний пакет документів:

  • копію платіжного доручення;
  • акт приймання-передачі техніки та обладнання;
  • копії відповідних платіжних документів;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та/або машини (якщо техніка підлягає обов’язковій державній або відомчій реєстрації);
  • довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.

3

Подати пакет документів до державного банку або банку, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі.


4

Отримати кошти на картку.


Гроші перераховуються державному банку у межах обсягу відкритих асигнувань у місячний строк на підставі реєстру, який протягом трьох банківських днів перераховує їх на поточні рахунки сільськогосподарських товаровиробників.

Постанова КМУ від 07 лютого 2018 р. № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»
Урядові програми підтримки сільського господарства – просто, прозоро, надійно

 Подробиці на minagro.gov.ua